مدیریت ثروت
در سوییس

به سوییس سفر کنید و در دامنه آلپ
 از بهترین مدیران دارایی دنیا،
هنر، دانش و فنون مدیریت ثروت را بیاموزید…

سوییس از دیرباز مأمن سرمایه بوده و امروزه یک سوم ثروت فرامرزی جهان را مدیریت می‌کند. موسسه آزک سوییس، یکی از معتبرترین موسسات آموزش عالیه مالی در جهان، برای افراد مجرب حوزه مالی و سرمایه‌گذاری دوره تخصصی مدیریت ثروت برگذار می‌کند. با شرکت در دوره مدیریت ثروت می‌توانید فنون آن را از بهترین‌ها در محیطی  دلپذیر بیاموزید. همچنین، در این دوره علاوه بر یادگیری فنون، می‌توانید با افراد پیشرو در حوزه بانکداری خصوصی و سرمایه‌گذاری آشنا شوید و شبکه بین‌المللی خود را گسترش دهید.

دوره مدیریت ثروت در دو سطح برگزار می‌شود. سطح یک کاملا آنلاین می‌باشد اما می‌توان سطح دوم را حضوری در سوییس گذراند. در سطح مقدماتی شما با مدیریت ثروت، مدیریت پورتفوی، ابزارهای مالی، حقوق و موضوعات مالیاتی آشنا می‌شوید. پس از موفقیت در امتحان گواهی مدیر ارشد ثروت AWM را از موسسه دریافت نموده و به عضویت انجمن تحلیلگران مالی سوئیس SFAA در می‌آیید. در سطح پیشرفته به فهمی از روش‌ ایجاد استراتژی سرمایه‌گذاری و تخصیص دارایی مشتری در چارچوب نظارتی و مالیاتی بر اساس مالی رفتاری می‌رسید. در صورت گذراندن موفق دوره گواهی مدیر ثروت بین‌الملل خبره CIWM را دریافت می‌کنید و به عضویت انجمن بین‌المللی مدیران ثروت در می‌آیید. سپس می‌توانید در دوره‌ها و سمینار‌های مالی متنوع آزک در سوییس شرکت کرده و با نخبگان این حوزه بیشتر آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر  با شماره 02158732 تماس بگیرید.

با دو سطح دوره و مزایای آن بیشتر آشنا شوید:

دوره مدیر ارشد ثروت AWM

این دیپلم برای مشاوران سرمایه‌گذاری با تجربه در حوزه بانکداری خصوصی و مدیریت ثروت طراحی شده است.

دوره مدیر بین‌المللی ثروت خبره CIWM

این برنامه برای همه مشاوران سرمایه‌گذاری در حوزه بانکداری خصوصی / مدیریت ثروت در نظر گرفته شده است و دانش مدیریت ثروت دوره ‌AWM را گسترش می‌دهد.

همکاری میان موسسه آزک و سبدگردان کارا

آزک که یکی از پیشروترین موسسات آموزشی بین‌المللی است که سبدگردان کارا با آن همکاری می‌کند. همچنین دو تن از تیم ما دارنده گواهینامه مدیریت ثروت بین‌الملل از این موسسه هستند. شما با ثبت نام در دوره مدیریت ثروت از سوی آزک دعوت‌نامه دریافت می‌کنید تا بتوانید به سوییس سفر کرده و تجربه بین‌المللی بدست آورید.