صندوق قابل معامله
بادرآمد ثابت رایکا

سبقت از بانک با سود بیشتر

با صندوق با درآمد ثابت نوع دوم رایکا می‌توانید از سپرده بانکی سود بیشتری دریافت کنید؛ بدون این که امنیت سپرده‌گذاری در بانک را از دست بدهید. چطور؟ پول صندوق رایکا در اوراق با درآمد ثابت دولتی و شرکتی و همچنین بانک‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود، تا برای شما سود روزشمار با نرخ بالاتر از سود سپرده بلند‌مدت در هر بانکی را بسازد. با رایکا جریمه برداشت پیش از موعد در کار نیست. می‌توانید هر روز که اراده کردید، هر مقدار از پول خود را که می‌خواهید، با سودش، یک روز بعد در حساب خود داشته باشید.

صندوق رایکا مناسب شماست اگر می‌خواهید اصل و سود پولتان ایمن باشند. اگر نمی‌خواهید در دارایی‌های پر ریسکی مانند سهام، طلا یا دلار، که هر لحظه با تحولات سیاسی بالا و پایین می‌شوند، سرمایه‌گذاری کنید. اگر نمی‌خواهید پولتان را در املاک که نقد‌شوندگی پایینی دارند بلوکه کنید.خلاصه رایکا برای کسانی است که امنیت و نقد شوندگی بانک را با ابزاری مدرن تر و سود بالاتر می‌خواهند.

چگونه می‌توانیم در رایکا سرمایه‌گذاری کنیم؟ به راحتی از طریق سفارش به کارگزارتان یا از درگاه آنلاین هر یک از کارگزاری‌ها. کافیست نام “رایکا” را در پنل آنلاین بزنید و به مبلغ مورد نظرتان واحد‌های آن را بخرید. اگر روزی هم به پولتان نیاز داشتید، واحد‌های آن را نقد کرده و اصل و سود پولتان را یک روز کاری بعد در حسابتان داشته باشید. برای دیدن راهنمای گام به گام خرید در سامانه‌های کارگزاری رایج اینجا را کلیک کنید.

اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، می‌توانید مطالب زیر را ببینید.

اگر می‌خواهید اصل و سود پولتان ایمن باشد. اگر نمی‌خواهید نوسانات سهام، طلا یا دلار را به جان بخرید، صندوق رایکا مناسب شماست.

استراتژی سرمایه‌گذاری و مدیریت ریسک

بررسی عمیق استراتژی سرمایه‌گذاری صندوق رایکا در سهام و نحوه مدیریت ریسک‌ ناشی از آن.

با مدیران سرمایه‌گذاری صندوق رایکا، ساختار صندوق و استراتژی سرمایه‌گذاری آن به اختصار آشنا شوید.

اسناد اطلاعات کلی، بیانیه سیاست سرمایه‌گذاری، امیدنامه و اساس‌نامه صندوق رایکا را دانلود کنید.

مصاحبه با مدیر صندوق

ویژگی های رایکا را از زبان مدیر اصلی سرمایه‌گذاری آن بشناسید.

پاسخ‌های کوتاه به چند سوال متداول در مورد صندوق رایکا.

راهنمای گام به گام خرید صندوق رایکا از سامانه آنلاین کارگزاری‌های بزرگ کشور را ببینید.