دانشنامه سبدگردان کارا

تصمیمات مالی خود را ارتقا دهید.
تمام کارهایی که انجام می‌دهیم، برای کمک به رسیدن شما به اهداف مالیتان است. از طیف تست‌های سرمایه‌گذاری و ماشین حساب‌ مالی هوشمند ما، برای کمک به تصمیم‌گیری درست برای خود استفاده کنید.

ابزارها

نحوه رشد سرمایه‌گذاری‌های شما در گذر زمان کلید ایجاد ثروت بلندمدت سرمایه گذاری پولتان در یک دوره چند ساله است. چگونگی رشد بازده خود، در مقایسه با یک حساب پس انداز معمولی را، سریع و آسان حساب کنید.

مولفه‌های موفقیت مالی چه هستند؟ سطح آگاهی و تخصص مالی و همچنین اعتمادتان به متخصصین مالی را بسنجید. ببینید کجای راهید تا بدانید برای سریع‌تر رسیدن به اهداف مالیتان چه افراد و ابزار‌هایی را لازم دارید.

ببینید چه تیپ سرمایه‌گذاری هستید؟ جسور، محافظه‌کار یا شخصی میانه‌رو. اشتهایتان برای ریسک مالی چقدر است؟ شخصیت شما نه تنها برای تصمیمات روزمره زندگی، بلکه برای سرمایه‌گذاری آتی‌تان مهم است.

سطح ریسک پذیریتان را ارزیابی کنید. آزمون زیر بر اساس علم مالی رفتاری تهیه شده و هنگام تشکیل سبد اختصاصی سرمایه گذاری توسط تیم کارا به کار می رود. توانایی پذیرش ریسک، زیان‌پذیری رفتاری و ریسک مورد نیازتان را بسنجید.

نوشتار

تحلیل

19 مرداد 1401
تحلیل سهام

پتروشیمی پردیس (شپدیس)

مجتمع پتروشیمی پردیس، سالانه سه میلیون تن اوره ( 1.5 درصد اوره تولیدی دنیا) و دو میلیون تن آمونیاک تولید می‌کند. پردیس بزرگ‌ترین تولیدکننده این محصولات در خاورمیانه است. دیدگاه واحد سرمایه‌گذاری ما، تا پایان سال مالی شهریور 1402 را بخوانید.

12 شهریور 1401
تحلیل سهام

صنایع خاک چینی ایران (کخاک)

صنایع خاک چینی ایران بزرگترین تولیدکننده کائولن ایران، سالانه بیش از 200 هزار تن کائولن فرآوری شده تولید می‌کند. این حجم 80 درصد نیاز کائولن کشور را تامین می‌کند. دیدگاه تیم سرمایه‌گذاری ما تا پایان سال مالی آن در اسفند ماه 1402 را مطالعه کنید.

24 آبان 1401
تحلیل سهام

پالایش نفت اصفهان (شپنا)

فعالیت اصلی شرکت پالایش نفت اصفهان پالایش نفت خام و تولید فرآورده های نفتی می باشد.هم اکنون حدود 22% از فرآورده های نفتی مورد نیاز کشور را تولید می کند. دیدگاه تیم سرمایه‌گذاری ما تا پایان سال مالی آن در اسفند ماه 1402 را مطالعه کنید.