اعضای تیم

شبکه و شرکای تجاری ما

کارا شبکه گسترده‌ای از متخصصان مالیاتی، حقوقی و سایر متخصصان را برای حمایت از مشتریان خود ایجاد کرده است.

بانک خاورمیانه از برجسته‌ترین شرکای تجاری سبدگردان کارا در ایران است.

کارا همچنین همکار اختصاصی موسسه آزک AZEK در سوئیس است. این موسسه ارائه دهنده پیشرو آموزش مالی به متخصصین حوزه مالی، سرمایه‌گذاری و بانکداری است. آزک تا کنون بیش از 5000 متخصص مالی را به متخصصان ماهر در تجزیه و تحلیل مالی و مدیریت سبد، مدیریت ثروت، عملیات بازار مالی، علم داده‌های مالی و ESG ارتقا داده است. برنامه‌های آموزشی آزک دانش نظری جامع را با تمرکز عملی قوی ترکیب می‌کنند.

ما در صندوق‌های سرمایه‌گذاری و صندوق‌های قابل معامله در بورس سرمایه‌گذاری می‌کنیم. برای تضمین بهترین قیمت‌گذاری و اجرا برای مشتریانمان، ما محصولات و راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری را با چندین نهاد مالی پیشرو ساختار می‌دهیم.
شبکه منحصربه فرد ما، شامل کارشناسان حقوقی، املاک و رمزارزها به ما امکان می‌دهد که ارزش منحصربه‌فردی را به مشتریان خود ارائه دهیم.

nikogoftar-member-new

علی نیکوگفتار لعلی

مدیرعامل و هیات مدیره

آقای نیکوگفتار پیش از این مدیر عامل شرکت مدیریت توسعه کارا بود که در حوزه سرمایه‌گذاری و کارگزاری اوراق بهادار فعالیت می‌کند. او مدیر معاملات کارگزاری بازار سهام نیز بوده است. وی در دهه گذشته به اشخاص و شرکت‌ها مشاوره سرمایه‌گذاری داده و در حوزه سرمایه گذاری و مدیریت املاک و مستغلات نیز فعال است.
نیکوگفتار هم اکنون دانشجوی دکتری مدیریت مالی دانشگاه تهران است. وی چندین مدرک حرفه‌ای از سازمان بورس و اوراق بهادار دارد و همچنین عضو انجمن حسابداری ایران است. او به شنا علاقه‌مند است و گواهی نجات غریق دارد.

قهرمانی

رضا قهرمانی

هیات مدیره

آقای قهرمانی از شرکت آتیه سپهر قرن به سبدگردان کارا پیوست. در آنجا پنج سال مدیر سرمایه‌گذاری و عضو هیات مدیره بود. وی در حوزه سرمایه‌گذاری، ریسک و بیمه بیش از یک دهه فعالیت نموده است. پیش از آن، مدیر برنامه‌ریزی و تحقیق و توسعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین آتیه مسکن و مدیر سرمایه‌گذاری‌ها و دارایی‌های شرکت تامین سرمایه بانک مسکن بود. او کار کارشناسی خود را از شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر شروع نمود.
قهرمانی دارنده دکترای حقوق مالی از دانشگاه تهران و چندین مدرک حرفه‌ای از سازمان بورس و اوراق بهادار است.

علی خسروشاهی

سید علی سیدخسروشاهی

رئیس هیات مدیره

آقای سیدخسروشاهی قبلا مدیر عامل شرکت مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما بود. وی در کاریزما صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی کمان را تاسیس کرد. پیش از آن سه سال معاون اجرایی شرکت تامین سرمایه سپهر بود. پیش از سپهر مدیر سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری از جمله صندوق توسعه بازار سرمایه در تامین سرمایه امین و مدیر تجهیز منابع مالی در تامین سرمایه امید بود. او کار خود در بازار سرمایه را در هلدینگ شستا آغار کرد.
سیدخسروشاهی دارای دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران است. و علاوه بر چند مدرک حرفه‌ای از سازمان بورس و اوراق بهادار، دارای گواهی مدیریت ثروت بین‌الملل (CIWM) از کشور سوییس و سطح یک تحلیلگر خبره مالی (CFA) است. وی همچنین عضو انجمن مدیران ثروت بین‌الملل در سوییس و انجمن حسابداری ایران است. او به دوچرخه سواری علاقه دارد.

میرمحمدی

سید مرتضی میرمحمدی

بازاریابی

آقای میرمحمدی پیش از کارا در مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما مشغول بود. پیش از آن، سه سال در روزنامه Financial Tribune درباره بازار سرمایه و اقتصاد می‌نوشت. او کار خود را به عنوان معاونت طرح و برنامه در گروه تیوا صنعت شروع کرد.
میرمحمدی فارغ التحصیل دوره مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران است. وی همچنین عضو انجمن مدیران ثروت بین‌الملل (AIWM) در سوییس، و دارای گواهی مدیریت ثروت بین‌الملل (CIWM) است.

مصطفی خسروشاهی

سید مصطفی سیدخسروشاهی

مدیر معاملات کارگزاری

آقای سیدخسروشاهی در حوزه معاملات اوراق بهادار یک دهه تجربه دارد. وی از کارگزاری آرمون‌ بورس به سبدگردان کارا پیوست. پیش از کارگزاری آرمون‌ بورس در کارگزاری‌های نواندیشان و امین آوید معامله‌گر اوراق بهادار بود. او کار خود را با معاملات قرارداد‌های آتی در کارگزاری مفید آغاز کرد.
سیدخسروشاهی کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه ارشاد دماوند گرفت. او یک فرزند دارد و به دوچرخه‌سواری علاقه‌مند است.

عربلو

مهرداد عربلو

مدیر توسعه بازار - مالی

آقای عربلو از سرپرستی واحد بازارگردانی سبدگردان کاریزما به کارا پیوست. وی در حوزه بازارگردانی، سرمایه‌گذاری و معاملات اوراق بهادار و توسعه ابزار‌های مالی بیش از پنج سال سابقه فعالیت دارد. پیش از کاریزما، او عضو تیم سرمایه‌گذاری تامین سرمایه سپهر بود. قبل از آن نیز، او مشغول فعالیت‌های بازرگانی در شرکت سامسونگ بوده است.
عربلو کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی خود را از دانشگاه آزاد گرفته و دوره تخصصی مدیریت کسب و کار (MBA) گرایش بازار سرمایه را در دانشگاه علامه طباطبایی گذرانده است. وی چندین مدرک حرفه‌ای از سازمان بورس و اوراق بهادار دارد.

علیزاده

شهرزاد علیزاده اقدم

ابزارها

خانم علیزاده کارشناس ارشد مهندسی مالی از دانشگاه خوارزمی است. او در سبدگردان کارا امور مربوط به سبد‌های اختصاصی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را پیگیری می‌کند، علاوه بر این وی عضو تیم آگاهی کسب و کار کاراست.

ارغوان

محمد ارغوان

ابزارها

آقای ارغوان پس از یکسال کار خبرنگاری بازار سرمایه در روزنامه دنیای اقتصاد تابان به سبدگردان کارا پیوست. وی در دوران کار خبرنگاری‌اش مسئول روابط عمومی بخش بورس شبکه تیوا بود. او دارای کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه خوارزمی است، و هم اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، گرایش بین‌الملل در دانشگاه آزاد می‌باشد.

مهدی آسیما

مهدی آسیما

مدیر سبد

آقای آسیما سبدهای سرمایه‌گذاری را مدیریت می‌کند. وی بیش از یک دهه سابقه کار در نهاد‌های مالی مختلف، از جمله تامین سرمایه‌ سپهر، تامین سرمایه‌ دماوند، مشاور سرمایه‌گذاری ارزش‌پرداز آریان و کارگزاری بانک کارآفرین دارد. 
آسیما دارنده دکتری مالی از دانشگاه تهران و مولف چند کتاب در این زمینه است. او عضو انجمن‌های مالی، مهندسی مالی و مالی اسلامی ایران است. همچنین وی تمام گواهی‌نامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه را دارد.

حکیمیان

حسن حکیمیان

مدیر تحلیل و سرمایه‌گذاری

آقای حکیمیان پس از پنج سال کار در سازمان بورس و اوراق بهادار به کارا پیوست. در آنجا بیش از یک سال رییس گروه تحلیل‌های اقتصادی و ریسک مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بود. پیش از آن، در حوزه تحلیل ریسک و مهندسی مالی فعالیت داشته است. وی کار خود در حوزه مالی را با تحلیلگری در شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری ارزش‌پرداز آریان آغاز و در تامین سرمایه امید ادامه داد.
حکیمیان دارای دکتری مالی-بانکداری از دانشگاه تهران است. همچنین وی عضو بنیاد ملی نخبگان می‌باشد.

خوشبویی

فائزه خوشبوئی

تحلیل

خانم خوشبوئی کارشناس ارشد مدیریت مالی از دانشگاه شهید بهشتی است، وی شاگرد اول رشته اقتصاد در دوره کارشناسی‌اش در دانشگاه علامه طباطبایی بود. خوشبوئی قهرمان کاراته می‌باشد و دارنده مدال طلا و برنز کشوری است. او ذهن پویا، همت و ممارست خود را در سبدگردان کارا بکار بسته است.

یوسفی

محسن یوسفی

تحلیل

آقای یوسفی پس از دوازده سال کار و کارآفرینی در حوزه چاپ و نشر به سبدگردان کارا پیوست. وی فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت مالی از دانشگاه علوم اقتصاد است.

کریمی

بهنیا کریمی

تحلیل

خانم کریمی پس از پایان تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار (MBA) در دانشگاه امیرکبیر به سبدگردان کارا پیوست. پیش از تحصیل در این رشته، بواسطه اخذ مهندسی عمران از دانشگاه امام خمینی، دو سال ونیم در حوزه ساختمان سازی در شرکت آذر رهگزین فعالیت داشته است.

فاطمه رفیع زاده

فاطمه رفیع زاده

اداری

خانم رفیع‌زاده قبل از پیوستن به کارا در شرکت بادران سه سال بازاریاب بود. او دارای کارشناسی ارشد شیمی معدنی از دانشگاه تربیت مدرس است.