هدف ما

تصمیمات ما،
با تکیه بر ارزش‌های شرکایمان
شکل می‌گیرد.

رویکرد سرمایه‌گذاری جامع

ما یک فرآیند سرمایه‌گذاری صحیح را، با هدف ارایه راه‌حل‌های اختصاصی و متناسب با ریسک به مشتریان خود، به‌کار بسته‌ایم.
در شش گام، ما 1- محیط کلان را رمزگشایی می‌کنیم 2- عاقلانه و بهینه تخصیص می‌دهیم 3- بازار‌ها و صنایع را موشکافانه تحلیل می‌کنیم 4- اوراق بهادار مناسب را انتخاب می‌کنیم 5- مداوم به‌دنبال فرصت‌های جدید می‌گردیم 6- فعالانه ریسک را مدیریت می‌کنیم.

عملکرد ما

برای سبد‌های اختصاصی سرمایه‌گذاری خود عملکردی بهتر از شاخص کل بورس را رقم زده‌ایم. بازده بیشتر به همراه نوسان کمتر حاصل کار مدیران دارایی کاراست.

می‌توانید جزییات عملکرد سبد‌های ما را اینجا دانلود و مطالعه فرمایید.

درباره سبدگردان کارا

شرکت سبدگردان کارا با هدف ارایه راه‌حل‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی و متناسب با ریسک به مشتریان، در دوم دی‌ماه 1399 موافقت اصولی خود را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت و در 17 اسفند‌ماه 1399 با شماره ثبت 574455 با سرمایه 4 میلیارد تومان نزد اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران ثبت شد. این شرکت مجوز فعالیت خود را در 28 تیرماه 1400 اخذ نمود. کارا در سال 1401 صندوق قابل معامله سهامی “درسا” با و صندوق با درآمد ثابت نوع دوم “رایکا” را پذیره‌نویس کرد. این سبدگردان در شهریور 1401 سرمایه خود را به 20 میلیارد تومان افزایش داد.

هدف کارا ارائه راهکارهای سرمایه‌گذاری به مشتریان، برای برآورده نمودن نیازهای خاصشان از نظر بازده مورد انتظار، تحمل ریسک، نیازهای نقدینگی آتی و الزامات بالقوه مالیاتی و حقوقی است. ما می‌خواهیم بر پایه ارایه ابزار‌ها و نهاد‌های متنوع مالی، ثروت مشتریانمان را با آهنگی سریع‌تر از نرخ رشد بازار افزایش دهیم. در کارا به مشتریان خود توجه می‌کنیم، و با آن‌ها روابط طولانی مدت بر اساس درک و اعتماد ایجاد می‌کنیم.

تاریخچه کارا